Współpraca indywidualna

  • Co zrobić, aby odnaleźć chęci do działania?
  • Jak zadbać o dobre relacje z innymi?
  • Jak zajrzeć w głąb siebie i znaleźć źródło podejmowanych decyzji? Dlaczego tak trudno podjąć decyzję i zdecydować, który wybór będzie dla mnie najlepszy?
  • W jakim zawodzie najlepiej się sprawdzę?
  • Jak podejmować trafne decyzje i mieć większą pewność co do swoich wyborów?
  • Jak stworzyć dobre relacje z ludźmi, znaleźć odpowiedniego partnera w związku i prawdziwe przyjaźnie?

ANALIZA PSYCHOLOGICZNA POTRZEB -PROFILOWANIE RMP

PAKIET DLA PAR - PROFILOWANIE RMP

KONSULTACJA BIZNESOWA-POMYSŁ NA BIZNES

Zaczynasz przygodę z biznesem? Myślisz nad otworzeniem swojej działalności ale brak Ci wsparcia w działaniach? A może szukasz jeszcze swojej drogi i potrzebujesz pomocy w odnalezieniu ścieżki zawodowej, która będzie spójna z Twoim systemem wartości?

Podczas konsultacji, wspólnie odnajdziemy najlepszą strategię i stworzymy plan działania, który pomoże Ci odnaleźć się w nowym środowisku biznesowym.

Konsultacja może być jednorazowa lub kontynuowana w formie mentoringowej.

Brak motywacji i chęci do działania, często wynika z niedopasowania wyzwania lub zadania do naszych wartości i zasad, którymi kierujemy się podświadomie. Indywidualna diagnoza systemem RMP pozwala na odnalezienie tego, czego podświadomie szukamy w życiu. Dzięki analizie potrzeb, będziemy w stanie ocenić jaki model życia będzie działał na nas korzystnie i będzie współgrał z naszą osobowością. Pomoże nam uszeregować wartości w taki sposób, aby dowiedzieć co jest dla nas ważne.


Nie jest prawdą popularne stwierdzenie, że przeciwieństwa się przyciągają. Tak jak w życiu zawodowym, tak i w życiu prywatnym przyciągamy do siebie ludzi o podobnych zainteresowaniach, wartościach i celach. Z takimi osobami lepiej się dogadujemy i tworzymy trwalsze relacje. Dzięki diagnostyce, pary mogą lepiej poznać siebie i swoją relację. Mogą odnaleźć prawdziwe przyczyny konfliktów, których często nie zauważają. Pozwala to na podejmowanie decyzji uwzględniających wartości obu stron.

TEST Z RAPORTEM I OMÓWIENIEM
1200 ZŁ 90min/1,5h

2 X TEST ZE WSPÓLNYM OMÓWIENIEM
2000 ZŁ 120 min/2h

DORADZTWO ZAWODOWE
1200 ZŁ 90min/1,5h

ZAMÓW
ZAMÓW
ZAMÓW
ZAMAWIAM
Zamów spotkanie